Podsumowanie meczu z Ekobalem

Na kolejny mecz z Ekobalem jedziemy mocno osłabieni, bez bramkarza Adriana (nieobecność usprawiedliwiona) w drugi nasz bramkarz jak i kilku innych kolegów niestety nie pojechało. Mówi się trudno, drużyna będzie w okresie zimowym przebudowana aby tworzyć zgraną paczkę nie tylko na boisku. Wiem, że w okresie jesiennym ciężko było wypracować dobry wynik ale nie to oceniamy. Duża liczba zmian i duża kadra wymusiła pewne sytuacje, lecz wszystko było zaplanowane wcześniej. Trzeba mieć zaufanie do trenerów i zarządu.

Przechodząc do meczu to na bramce staje Mateusz Sobota, a w polu: Zdziarski, Kędra, Bober, Supel P, Supel K, Błyskal, Szczepek, Wolanin. Mecz zaczynamy tylko od obrony odpierając ataki gości. Mateusz na bramce spisuje się dobrze, ledwie upłynęło kilka minut, a groźnej kontuzji ulega Paweł musi opuścić plac gry zastępuje go Orłowski. Gra poprawia się lecz skład mocno osłabiony nie umie nawiązać równej walki. Pierwszą bramkę tracimy w 14 minucie. Ten wynik utrzymuje się do przerwy. W drugiej połowie mamy swoje szanse Krzysiek wychodzi dwa razy sam na sam lecz nie nie wykorzystuje sytuacji. My tracimy siły, a gospodarze mocno nas atakują tracimy dwie bramki i kończymy z porażką 0:3. Nie był to mocny przeciwnik w pełnym składzie można było się lepiej zaprezentować.

Kontuzja Pawła okazała się niegroźna jest to mocne stłuczynie, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Pozostało tylko podziękować chłopcom i rodzicom którzy utożsamiają się z drużynom na dobre i na złe. Nikt nie lubi przegrywać ale my za to nie oceniamy. Wiemy,że wśród nas jest dużo chłopców z 2004 rocznika, którym dajemy szanse ogrywania się. Chłopcy to od was zależy jak będzie wyglądała drużyna, pracujcie mocno na treningach, a konkurencję w drużynie traktujcie jak mocną mobilizację.

Po zakończeniu sezonu planujemy turnieje halowe również sparingi na orliku jak i na hali.

8 listopad: Turniej w Brzozowie rocznik 2003

8 listopad: Międzynarodowy Turniej w Kielnarowej organizowany przez KS Junak Słocina rocznik 2004

16 listopad: Turniej w Kielnarowej "Granie nie czekanie" 2003