Przegrana u siebie

EKOBAL ZA MOCNY !

W dniu 13.09.2014 (sobota) na stadionie MOSiR Brzozów drużyna Orzełków Brzozów 2003 zmierzyła się z Ekobal Sanok. Od pierwszych minut goście ruszyli do ataków, jednak dzielnie chłopcy bronili dostępu do bramki, a nasz bramkarz Adrian był tam gdzie trzeba. Chłopcy mieli problemy z wyjściem do ataku. Pierwsza odsłona po słabej grze z naszej strony zakończyła się remisem 0-0. W drugiej połowie gra się wyrównała i coraz odważniej zaczęliśmy atakować bramkę przeciwnika dochodząc do sytuacji strzeleckich. Jednak to goście zdobyli bramkę po ładnym uderzeniu z 16 metrów. Po stracie bramki ruszyliśmy do ataków. Z naszej strony pięknym strzałem popisał się Filip posyłając w okienko, lecz bramkarz gości fenomenalnie sparował piłkę na rzut rożny. Ładnie z rzutu wolnego uderzali Krzysiek i Michał. Coraz bardziej narażaliśmy się na kontry, niejednokrotnie byliśmy w opałach - poprzeczka. W końcówce po indywidualnej akcji Michał został sfaulowany w polu karnym, jednak sędzia nie dopatrzył się przewinienia obrońcy Ekobalu.

Mecz zakończył się wynikiem 0-1. Mimo, że wynik niekorzystny, to chłopcy zasłużyli na gratulację za walkę i ambicję do końca, aby uzyskać korzystny wynik.