Udany występ

W sobotę 8 listopada 2014 roku drużyna rocznika 2004 udała się do Kielnarowej na XI Turniej w Piłce Nożnej Halowej Orlików Młodszych o Puchar Solidarności i KS Junak Słocina – Rzeszów pod Honorowym Patronatem Jana Domarskiego, byłego znakomitego zawodnika piłki nożnej!!!

Gościem honorowym był Jan Domarski, świetny kiedyś piłkarz, reprezentant Polski, który był patronem honorowym tej udanej imprezy rozegranej w hali w Kielnarowej k. Rzeszowa. W turnieju wzięło udział 10 drużyn z województwa podkarpackiego: Orlik Przemyśl,Włókniarz Rakszawa, Stal Rzeszów, UKS TOP 9 Jarosław, Świlczanka Świlcza, Mrowlanka Mrowla, MKS Radymno, Orzełek Bażanówka, KS Junak Słocina – Rzeszów oraz Orzełki MOSiR Brzozów. Podczas turnieju nasi chłopcy rozegrali spotkania z drużynami uzyskując następujące wyniki:

Gr. B

Orzełki MOSiR Brzozów -Mrowlanka Mrowla 4 :0 - (zawodnik meczu Miłosz Babirecki)

Orzełki MOSiR Brzozów -Stal Rzeszów 0 : 1

Orzełki MOSiR Brzozów -Świlczanka Świlcza 6 : 0 (zawodnik meczu Konrad Wolanin)

Orzełki MOSiR Brzozów -UKS TOP 9 Jarosław 0 : 0 (zawodnik meczu Adrian Białas)

Mecz o V miejsce.

Orzełki MOSiR Brzozów -MKS Radymno 1 : 1 (rz. k. 5 : 4) (zawodnik meczu Szymon Szczepek

Nasza drużyna występująca w składzie: Adrian Białas, Miłosz Babirecki, Maciej Błyskal, Tomasz Bober, Filip Lutecki, Jakub Rzepka, Mateusz Sobota, Szymon Szczepek, Konrad Wolanin, Mikołaj Rachwał.