I KOLEJKA LIGI PODKARPACKIEJ - relacja

Młodzik młodszy rocznik 2003/04 rozpoczął mecz od mocnego natarcia, lecz brakowało nam wykończenia akcji i skutecznej gry zespołowej. Pierwsza połowa na ciężkim boisku to bardziej gra w środku pola z nielicznymi akcjami podbramkowymi z przewagą na gospodarzy. Druga połowa to mocniejsze ataki gości, nasza drużyna dzielnie się broniła lecz widać było brak zgania i ciężko było nam wyprowadzić kontrataki. Po błędzie w obronie w końcówce meczu tracimy bramkę, która okazała się zwycięska dla gości. Mimo porażki młodsza drużyna wyszła na mecz bez kompleksów i starała zaprezentować się jak najlepiej. Jest to dobry prognostyk na przyszłość. Gratulujemy występu i debiutu w najwyższej lidze młodzików na Podkarpaciu.

Już w sobotę obie drużyny jadą do Przemyśla na II kolejkę z mocną Polonią.

Paweł Szałajko

Powiązana galeria: