PODSUMOWANIE GIER - II Kolejka Ligi Podkarpackiej oraz sparing z UKS Blizne

Polonia Przemysł - Orzełki Brzozów 0:1

W II kolejce ligi nasi chłopcy w nowym ustawieniu zaskoczyli gospodarzy konstruując ładne akcje, pierwsza połowa to gra pod nasze dyktando, wynikiem czego była bramka Miłosz Babireckiego po dobrze wykonanym rzucie rożnym. W drugie połowie mieliśmy chwile przestoju lecz czujna gra w obronie pozwoliła nam utrzymać korzystny wynik. Bramkarze nasi wykonali swą pracę bardzo dobrze nie dopuszczają do trudnych sytuacji. Zawodnik meczu to Zdziarski Norbert.

* * *

Orzełki Brzozów - UKS Blizne 3:3

W sparingu kontrolnym z UKS Blizne mogliśmy sprawdzić nowe ustawienia i sprawdzić kilku chłopców na różnych pozycjach. Wynik 3:3 choć skuteczność bardzo szwankowała. Staraliśmy się długo utrzymywać się przy piłce co skutkowało ciekawymi akcjami. Strzelcy bramek: Krzyżanowski Jakub, Supel Krzysztof, Babirecki Miłosz